Prezentacje multimedialne na urządzeniach mobilnych – czy warto skorzystać z PowerPoint Mobile?

Prezentacje-multimedialne-na-urzadzeniach-mobilnych

Z miesiąca na miesiąc coraz więcej osób korzysta z urządzeń mobilnych. Za ich pomocą użytkownicy nie tylko komunikują się, ale też przeglądają internet, płacą rachunki czy też robią zakupy. Jak się okazuje, na smartfonie i tablecie można nawet zaprojektować prezentację multimedialną. Wystarczy pobrać odpowiednią aplikację mobilną – PowerPoint Mobile. Czy warto z niej korzystać? Jakie możliwości oferuje?

Do czego służy aplikacja PowerPoint Mobile?

 

Prezentacje multimedialne wykonane w PowerPoint pozwalają w zwięzły, przejrzysty oraz atrakcyjny dla oka sposób przekazać informacje. Nic więc dziwnego, że ich popularność nie słabnie. Nie byłoby to jednak możliwe bez stałego dostosowywania programu do nowych okoliczności i zmian technologicznych.

reklama

Konsekwencją upowszechnienia się urządzeń mobilnych jest aplikacja PowerPoint Mobile. To praktyczne narzędzie, które – jak sama nazwa wskazuje – pozwala przeglądać, edytować i tworzyć prezentacje multimedialne na sprzętach mobilnych, bez konieczności użycia komputera czy też laptopa. Zapewnia również łatwy dostęp do utworzonych projektów. Można z nich korzystać o każdej porze i dosłownie wszędzie. Dlaczego warto stosować PowerPoint Mobile?

  1. Aplikacja PowerPoint Mobile zapewnia możliwość szybkiego wyświetlania prezentacji multimedialnych na dowolnym urządzeniu mobilnym – telefonie, tablecie. Dzięki bezproblemowej synchronizacji pomiędzy urządzeniami użytkownik nie musi obawiać się, że korzystanie z oprogramowania będzie powodowało problemy z różnymi wersjami pliku.

 

  1. PowerPoint Mobile to świetne narzędzie do tworzenia prezentacji multimedialnych. Aplikacja pozwala szybko i bezproblemowo zaprojektować atrakcyjny pokaz slajdów w dowolnym miejscu i czasie. Oferuje dostęp do wszechstronnych funkcji i opcji. W efekcie wykonane za pomocą aplikacji prezentacje multimedialne w niczym nie ustępują wariantom przygotowanym na komputerze. Są przejrzyste, czytelne i zapadają w pamięć.

 

  1. Oprogramowanie zapewnia możliwość łatwej edycji utworzonej prezentacji multimedialnej. Dzięki tej funkcji możesz pozbyć się dostrzeżonych błędów lub uaktualnić informacje nawet tuż przed wystąpieniem. Szybko ubogacisz też pokaz slajdów grafiką znalezioną w internecie.

Aplikacja PowerPoint Mobile – łatwa współpraca z innymi członkami zespołu

 

Aplikacja pozwala też współpracować z innymi w czasie rzeczywistym, dzięki czemu użytkownik może zaprojektować prezentację multimedialną wspólnie z zespołem. Wystarczy zaledwie kliknięcie, by udostępnić projekt innym i zaprosić ich nie tylko do edycji, ale i publikowania opinii na temat slajdów.

Użytkownik ma również możliwość zarządzania uprawnieniami poszczególnych osób pracujących nad projektem. Może także sprawdzić, kto w danym momencie pracuje nad pokazem. Z kolei integracja komentarzy ze slajdami pozwala śledzić zmiany i opinie. To świetne narzędzie pozwalające przeanalizować, jak prezentacja zmieniała się pod wpływem sugestii i działań członków zespołu.

Co jeszcze oferuje aplikacja PowerPoint Mobile?

 

Aplikacja PowerPoint Mobile synchronizuje prezentacje multimedialne w usłudze One Drive. Dzięki temu użytkownik może nie tylko tworzyć nowe projekty, ale i kontynuować pracę nad rozpoczętymi. Co ważne, projektowanie pokazu slajdów można zainicjować na komputerze, a dokończyć już na urządzeniu mobilnym.

Dzięki funkcji widoku PowerPoint Mobile pozwala na przedstawienie przygotowanych materiałów na dowolnym urządzeniu. Wystąpienie można więc przeprowadzić wszędzie, bez konieczności włączania komputera.

PowerPoint Mobile to praktyczne aplikacja pozwalająca użytkownikowi przeglądać, edytować i tworzyć prezentacje multimedialne o każdej porze, niezależnie od miejsca, w którym się znajduje. Jest więc niezastąpionym narzędziem w podróży. Zapewnia ona również możliwość bezproblemowej pracy nad pokazem slajdów w grupie. Nic więc dziwnego, że zespoły projektowe coraz chętniej z niej korzystają.

źródło: tworzenieprezentacji.pl

administrator

Przeczytaj również