ETA do Kanady – jak zorganizować?

Kanada – zachwycający kraj

Ameryka Północna kusi każdego mnóstwem atrakcji do obejrzenia. Kanada tylko z pozoru wydaje się być monotonna i zimna, a to co oferuje, nie odbiega od tego, co proponują częściej oraz chętniej uczęszczane USA.

Różnorodność oraz piękno godne podziwu

W Kanadzie znajduje się mnóstwo lokalizacji, jakie wywołują entuzjazm. Wyspa ks. Edwarda kojarzy się z Anią z Zielonego Wzgórza. O wodospadzie Niagara wiedzą wszyscy. Jego moc i wygląd zaskoczy każdego. Na pewno w Kanadzie warto zwiedzić miasto Vancouver, którego cechą charakterystyczną są szklane budynki. Dla entuzjastów przyrody polecana jest wycieczka nad zatokę Fundy, gdzie można oglądać przypływy i odpływy wody. Udając się do Kanady trzeba zorganizować też chwilę do miejscowości tego typu jak Montreal i Toronto. W dzisiejszych czasach przepustką do odległych wycieczek jest paszport. Granice są otwarte.

Wiza do Kanady?

Obywatele wielu państw wyjeżdżając do Kanady nie muszą posiadać wizy. Należy aczkolwiek autoryzować swoją podróż za pomocą eTA, a więc elektroniczna autoryzacja podróży. Proces zajmuje zaledwie kilka minut, ale wniosek może być realizowany przez parę dni a czasem możemy zostać poproszeni o dostarczenie uzupełniających danych. Generalnie jednak wszystko przebywa się za pośrednictwem internetu i nie jest trudne. Wprost przeciwnie – wszystko musi odbywać się jak najprościej. Sporo
aplikacji jest korzystnie rozpatrywanych w parę minut. Należałoby dopełnić formalności przed zakupem biletu samolotowego, w razie, gdyby nastały niespodziewane trudności. E-wiza do Kanady jest dużym uproszczeniem dla osób które, lubią podróżować. Brak formalności wizowych jest wielkim atutem i na pewno wielu ludziom uprości decyzję o wycieczce do pięknej Kanady. Kanada e-wiza to jedynie kilka minut przed komputerem oraz wypisanie krótkiego formularza. Wszystkie instrukcje są proste i zrozumiałe, zatem nikt nie powinien mieć kłopotów z ich wykonaniem.

Źródło:
eta kanada deutsch.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *