Wiza elektroniczna do Kenii – planujemy wyjazd

Elektroniczna wiza do Kenii, innymi słowy sposób na wyjazd bez zbytecznych formalności.

Wypoczynki w Kenii są ostatnio coraz to bardziej wzięte. Ów afrykański kierunek nęci przyjeżdżających śliczną pogodą i sezonem, który jest praktycznie przez okrągły rok, z malowniczymi plażami oraz możliwością współżycia z dziką naturą. W zgodzie z obligatoryjnymi przepisami, wymagana jest wiza elektroniczna, którą muszą posiąść zarówno wyjeżdżający, dodatkowo jednostki podróżujące w sprawach służbowych. Z wizowego obowiązku zwolnione są zaledwie osoby poniżej 16-go roku życia, które podróżują do Kenii pod opieką swoich opiekunów.

By dostać wizę, nie trzeba dopełniać żadnych spraw formalnych!

W naszych czasach żeby uzyskać wizę, nigdy nie trzeba stać w kolejce albo uganiać się po urzędach. Wszelkie formalności można załatwić w domu, kilkoma kliknięciami myszką. Jest to nader praktyczne dla zarobionych osób, które przewidują wyjazd oraz nie posiadają zapasów czasu na rozbudowaną biurokrację. Wiza jest realna do osiągnięcia na lotnisku, jakkolwiek co jeżeli zapomnimy ze sobą wymaganego zezwolenia tudzież nie pozostanie nam ona wydana?

Wniosek na wizę do Kenii można dostarczyć nader prosto przez internet. Aby mieć pełne przekonanie dobrego wnioskowania o poświadczenie, należałoby korzystać z agencji pośrednictwa wizowego, która zajmie się zrealizowaniem wizy w prosty i szybki sposób. Przy pomocy pośrednictwa możliwe jest otrzymać obojętnie jaki model wizy, w zależności od organizowanej długości przebywania na terenie Kenii.

Jak możliwe jest aplikować o elektroniczną wizę?

Wniosek związany z wizą do Kenii wykonuje się drogą internetową. Do formularza w którym wypada podkreślić wariant wizy o którą wnioskujemy, wypada dodać skan paszportu – musi być on aktualny przez co najmniej 180 dni od daty powrotu z Kenii. Konieczny będzie także kolorowy skan zdjęcia w wymiarze paszportu, lotnicza rezerwacja ewentualnie hotelowa. Realizacja wizy wcale nie kojarzy się z wysokimi należnościami – pod uwagę brana jest cena pośrednika i dodatkowo opłata konsularna, która jest zależna od wariantu wizy. Dzięki drodze elektronicznej kategorycznie unikamy tymczasem załatwiania formalności, a samo złożenie wniosku zajmuje nie więcej niż kilkanaście minut. Domyślny okres tworzenia elektronicznej wizy to raptem 2 dni robocze.

Zobacz także:

kenya evisa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *